Image11

Hakkımızda

ByPEKER MOBİLYA

1997 yılından bu yana, kişiye özel mobilya ve dekorasyon hizmeti veren ByPEKER Mobilya; kalite, konfor, rahatı ve özel olmayı hissedenlerin tercihi…

Heyecanını ilk günkü gibi taze tutan, mükemmellik ilkesinden asla ödün vermeyen ByPEKER; özgün tasarımlarını, yaşanası mekanlar yaratmak üzerine kurgular.

Kişiye özel bütünsel tasarım, üretim ve hizmet anlayışıyla dokunduğu mekanları farklı kılar. Kendine özgü mekanlar oluşturmak isteyenler için, yaşam alanları oluşturmakla kalmaz, yeni bir yaşam tarzı sunar…

Özel koleksiyonların yanı sıra mekanları ve ürünleri kendi bünyesinde, işine gönül vermiş, hayatın güzelliklerinden ilham alan ekibi ile, kişiye özel tasarlar ve üretir.

Yaşanılan mekanları bir konsept olarak tasarlayan ByPEKER MOBİLYAi; konut, otel, residence, restaurant – bar, mutfak, kapı dekorasyonlarında, tasarım ve üretim ekibi ile hizmet verir.

Bütünsel tasarım çözümleri üretmek için mekanlar incelenir, projelendirme aşamasında kişilerin tarzı, yaşam biçimleri, zevkleri, beklentiler ile mekanların fonksiyonel özellikleri ve kullanım amaçları belirlenerek tasarlanır. Tasarımlar projelendirilir, sunulur ve uygulama aşamasına geçilir.

Dekorasyonu bir bütün olarak algılayan ByPEKER MOBİLYA aydınlatma, halı, aksesuar, proje uygulama ve duvar kağıdına kadar sunduğu çözümlerle, bir bütün olarak yaşam alanları yaratır.

Size yalnızca huzurla yaşamak kalır…